Misija
Filosofija
 
Misija
 
Kiekvienas iš mūsų nori būti jaunatviškas, veržlus ir sveikas.
 
Reikia atidžiai rinktis maistą ir sveiką gyvenimo būdą.

 

LITBANA siūlo kokybiškų vaisių ir daržovių įvairovę.
 

Mes siūlome . . .

 

. . . natūralaus sveikatos ir grožio eleksyro lašus, vartojant mūsų marokietiškus apelsinus ir mandarinus, ispaniškas mineolas ir citrinas, Lotynų Amerikoje užaugintus bananus, taip pat vynuoges, kivius, ananasus, karambulas, ličius, rambutanus, dumplainius, kinkanus, papajas ir kitus vaisius, o taip pat įvairias daržoves . . .

 

. . . siūlome per mūsų tiekiamus vaisius prisiliesti prie įvairių kraštų kultūrų ir tvirtinti jėgas bei ryžtą leistis į akiratį plečiančias, sielą gaivinančias keliones.

 
 

 

Mūsų įmonė – profesiniu požiūriu patyrusi ir kompetentinga, tačiau jos žmonės – jaunatviškos dvasios, turintys humoro jausmą ir atvirai bendraujantys.
Mūsų įranga – šiuolaikiška ir kokybiška, leidžianti visavertiškai dalyvauti globaliniame logistikos procese.

 

Veikiame Lietuvoje, rūpinamės čia esančiais mūsų produkcijos vartotojais, bendradarbiaujame su kitomis giminingomis firmomis, tačiau esame ir jaučiamės bendro ES vaisių ir daržovių prekybos tinklo dalimi, turinčia interesų bei realizuotų planų ir Rytų Europos rinkoje.

 

Mes vertiname ir gerbiame savo konkurentus, tačiau manome, kad šiandien tarp Lietuvos vaisių ir daržovių prekybos įmonių esame vieni iš labiausiai patyrusių, nes savo veiklą pradėjom netrukus po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo – 1992 metais.
 
1993 m. į Klaipėdos uostą atplaukė mūsų pirmasis laivas su bananais ir iki šiol mes jau atplukdėme jų virš 500. Jaučiamės esą ir vieni stipriausių – juk užimame daugiau kaip pusę Lietuvos vaisių ir daržovių rinkos, aprūpiname vaisiais ir daržovėmis dalį Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos Kaliningrado sritį.
 
Matome save ir tarp perspektyviausių, nes bendros ES rinkos sąlygomis turime tiesioginius ryšius su mūsų importuojamų vaisių ir daržovių tiekėjais, mūsų firmos žmonės tapo lanksčiu ir kompetentingu kolektyvu, kvalifikuotai naudojančiu sukurtą materialinę bazę, šiuolaikišką įrangą. Turime ir reikalingas ES licenzijas, leidžiančias mums ne tik būti šiandieninėje rinkoje, bet ir plėstis ateityje.

 
 
  atgal | į viršų | spausdinti
 
 
 
BĮ UAB "LITBANA"
Kirtimų g. 57D
LT-02244 Vilnius, Lietuva
Tel. (8~5) 262 02 09, faks. (8~5) 262 02 03